Aranżujesz pokój dziecka? Wybierz kolorowe pufy!

Posted on
pufa cube

Chcesz, aby pokój dziecięcy mógł prezentować się jeszcze bardziej stylowo? Zależy Ci na tym, aby Twoja pociecha uzyskała wygodne miejsce do siedzenia? W takim przypadku zapomnij o zwykłych fotelach i wybierz specjalne pufy wypełnione styropianowymi kuleczkami!

 

Dobór odpowiednich mebli do pokoju dziecięcego często może nastręczać dużo trudności. W sprzedaży możemy znaleźć wiele modeli umeblowania do dyspozycji, dlatego też warto sprawdzić je dokładnie wtedy, gdy chcemy, aby wnętrze było nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne.

 

Często problem dotyczy doboru miejsca do siedzenia. Poza krzesłem biurkowym oraz łóżkiem w pokoju dziecka można stworzyć także dodatkową przestrzeń do wypoczynku czy przyjmowania gości. W tym miejscu idealnie sprawdzą się kolorowe pufy!

żółte pufy

Pufy dla dzieci – przyciągają wzrok i zapewniają komfort!

Wykonane z ekologicznej skóry pufy dla dzieci są jednym z ostatnich hitów! Przypominają duże piłki, które po prostu umieszcza się na podłodze. Są przy tym bardzo komfortowe – w środku umieszcza się lekki granulat EPS, czyli kuleczki styropianowe, które są jednocześnie lekkie, a przy tym dobrze dopasowują się do ciała użytkownika.

 

Kuleczki ze styropianu najczęściej umieszcza się w osobnych workach, dlatego też nie są one narażone na uszkodzenie podczas użytkowania pufy. Nawet wtedy, gdy kuleczki z czasem stracą swoją sprężystość, będzie można łatwo dosypać do nich nową porcję granulatu lub wymienić go całkowicie na nowy.

 

Jak wspomnieliśmy wcześniej, do produkcji puf stosuje się także skórę ekologiczną. Stanowi ona zewnętrzną warstwę takiego mebla. Skóra eko jest bardzo wytrzymała i odporna na wilgoć, a przy tym łatwa do utrzymania w czystości, dlatego najlepiej nadaje się na tego rodzaju umeblowanie.

 

Producenci oferują pufy dla dzieci w wielu wariantach kolorystycznych do wyboru. Mogą być wykonane z materiału w jednolitym kolorze, który dopasowujemy do aranżacji pokoju dziecka, ale w sprzedaży znajdziemy również modele, które przypominają piłki do gry w nogę, koszykówkę czy siatkówkę – będą idealnym wyborem dla małych fanów sportów!

pufa football piłka

Pufy dla dzieci – doskonałe nie tylko do pokoju dziecięcego!

Kolorowe i komfortowe pufy świetnie sprawdzają się nie tylko w pokojach dziecięcych jako siedziska czy też wyposażenie do zabawy, ale również wybierane są one do innych wnętrz. Można zobaczyć je między innymi w:

 

  • biurach
  • recepcjach
  • siłowniach
  • klubach kibica
  • pomieszczeniach open space
  • klubach malucha
  • przedszkolach
  • szkołach
  • kawiarniach

 

Wobec tego kolorowe pufy świetnie nadają się do wielu przestrzeni – do pokoju dziecka czy nastolatka, a także do wnętrz, gdzie będą korzystali z nich dorośli. Ze względu na swoją konstrukcję pufy zapewniają każdemu maksimum wygody!

 

Pufy dla dzieci – gdzie można je zamówić?

Chcesz zamówić pufę do pokoju dziecka? W takim przypadku warto zdecydować się na zamówienie jej on-line! To właśnie w sklepach internetowych czeka na nas najszersza gama różnych puf w wielu kształtach, rozmiarach i kolorach. Także tam zapłacimy za nie najmniej!

 

Jednym ze sklepów, który oferuje swoim klientom wysokiej jakości pufy dla dzieci jest sklep internetowy CentrumKrzesel.pl. Wszystkie pufy dla dzieci w sklepie CentrumKrzesel.pl wykonane są z najlepszych materiałów, które zapewniają im trwałość, a także wytrzymałość. Posiadają także atesty wydane przez PZH – Państwowy Zakład Higieny, co powoduje, że są bezpieczne do użytkowania także w przedszkolach, szkołach.

 

Zatem wtedy, gdy szukasz stylowego dodatku do pokoju dziecka, pomyśl o zakupieniu kolorowych puf, które nie tylko świetnie sprawdzają się jako komfortowe siedziska, ale również do zabawy!